A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Комунальне некомерційне підприємство "Голованівська центральна районна лікарня" Голованівської селищної ради

Новини

Всесвітній день боротьби з раком молочної залози

15 жовтня -Всесвітній день боротьби з раком молочної залози. А 20 жовтня - Всеукраїнський день боротьби із захворюванням на рак молочної залози. Традиційно весь місяць жовтень присвячується заходам, що спрямовані на підвищення обізнаності пацієнток та лікарів стосовно цього захворювання.

10:53 12.10.2020

ШАНОВНІ ПАЦІЄНТИ!

З 25 вересня 2020 року комунальне некомерційне підприємство «Голованівська центральна районна лікарня» Голованівської районної ради розпочинає надання платних послуг пацієнтам.

15:56 25.09.2020

Медична допомога дітям і медичні огляди дітей

       Кожна дитина в Україні може отримати безоплатну медичну допомого за Програмою медичних гарантій. Для цього в неї повинна бути укладена декларація з педіатром чи сімейним лікарем. З сімейним лікарем, як і з педіатром, декларацію можна укласти з народження дитини.

08:43 22.09.2020

«Дії органів управління та сил цивільного захисту медичної спеціалізованої служби Голованівського району при виникненні надзвичайної ситуації природного характеру – ЗЕМЛЕТРУС»

Нещодавно на базі КНП «Голованівська ЦРЛ» у гінекологічно-хірургічному відділенні відбулося комплексно об`єктове тренування на тему: «Дії органів управління та сил цивільного захисту медичної спеціалізованої служби Голованівського району при виникненні надзвичайної ситуації природного характеру – ЗЕМЛЕТРУС».

12:00 09.09.2020

До уваги жителів Голованівського району!

Адміністрація КНП «Голованівська ЦРЛ» надає роз`яснення що до осіб які вважаються як контактними на COVID – 19 згідно додатку 2 до наказу Міністерства охорони здоров`я України від 16 червня 2020 року №1411 «Про внесення змін до стандартів медичної допомоги «Коронавірусна хвороба (COVID – 19)».

12:10 03.09.2020

До уваги жителів Голованівського району!!!

 Адміністрація КНП «Голованівська ЦРЛ» в котре повідомляє, що в зв`язку з епідемією COVID-19 планові госпіталізації відбуваються лише за наявності ІФА тесту на коронавірус.

12:16 01.09.2020

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Додати послуги

Додати ще одну послугу